“Ārsta Birojs” integrēts ar pacientu portālu eVeselībasPunkts!

Lai sinhronizāciju ar pacientu portālu eVeselībasPunkts “Ārsta Birojs” lietotājiem padarītu ērtāku, “Ārsta Birojs” 5.3. versija piedāvā jaunas vizuāli un funkcionāli uzlabotas formas:

  • Darba laiku ģenerēšana un darba laiku šabloni – atjaunota forma, kas nodrošina iespēju veikt atzīmi, lai speciālista darba laiks tiktu attēlots arī pacientu portālā eVeselībasPunkts;
  • Kalendāra pieraksts – vizuāli atjaunota kalendāra pieraksta forma, ar mērķi padarīt to pārskatāmāku;
  • Ārējie pieraksti – jauna forma, kas nodrošina iespēju atsevišķi apskatīt no portāla eVeselībasPunkts veiktos pierakstus;
  • Uzdevumu rinda – jauna forma, kas paredzēta “Ārsta Biroja” un pacientu portāla eVeselībasPunkts sinhronizācijas statusa apskatīšanai, piemēram, vai ģenerētais darba laiks ir veiksmīgi nosūtīts un pacientu portālu eVeselībasPunkts.

Kā vēl viens būtisks jauninājums, ko piedāvā 5.3. versija, ir izmaiņas OVP (Obligātās veselības pārbaude) formā, kuru arī ir skārušas vizuālas un funkcionālas izmaiņas. Svarīgākās izmaiņas no tām: OVP izdruka; ievadot darbus īpašos apstākļos un veselībai kaitīgos vides faktorus, automātiski tiek ģenerēts vajadzīgais saraksts ar specialitātēm un ārstiem vai izmeklējumiem.

Lai iepazītos ar visiem 5.3. sērijas veiktajiem uzlabojumiem/jauninājumiem, jautājiet savam klientu attiecību vadītājam!

Šobrīd turpinām aktīvi strādāt pie tā, lai nākamā “Ārsta Birojs” versija, varētu nodrošināt izmaiņas sakarā ar grozījumiem Iedzīvotāju reģistra likumā, kas paredz, ka no 2017.gada 1.jūlija personas koda vietā tiks piešķirts identifikācijas numurs. Kā arī, lai tiktu nodrošināta integrācija ar rindu sistēmu.

Uzzini vairāk par pacientu portālu eVeselībasPunkts šeit.