Izmaiņas “Ārsta Birojs”

Informācijas sistēmai “Ārsta Birojs” ir iznākusi jauna versija – esam veikuši izmaiņas, kas veselības aprūpes speciālistu ikdienas darbu padarīs vēl ērtāku un efektīvāku.

Operāciju bloks – viena no jaunākajām funkcionalitātēm, kas atvieglo ikdienas darbu, automatizējot operāciju zāļu darbu, sniedzot iespēju ērti plānot operāciju veikšanu. Mēs zinām, cik būtiski ir veltīt maksimāli daudz laika ārstēšanas procesam, tāpēc aicinām operāciju plāna veidošanu un kontroli uzticēt “Ārsta Birojam”. Operāciju bloks ļaus Jums brīvi pārskatīt operāciju zāļu noslodzi, tādējādi nodrošinot iespēju ērti atrast brīvo zāli un nepieļaujot operāciju pārklāšanos. Jūs varēsiet elektroniski dokumentēt visu operācijas gaitu, tādējādi nodrošinot to, ka vienmēr iegūsiet pilnvērtīgas atskaites par operācijām visdažādākajos griezumos. Lai nodrošinātu operatīvu un precīzu darba plānošanu, izmantojiet jauno funkcionalitāti – „Operāciju bloks”!

Dokumentu aprites modulis (DAM) – jaunums „Ārsta Birojā”, kas palīdzēs Jums organizēt ārstniecības dokumentāciju. “Pacienta kartē” sadaļā “Dokumenti”, turpmāk ievietojiet un redzat visus pacienta dokumentus vienuviet, piemēram – receptes, nosūtījumus. Ērti izveidotie dokumentu šabloni ļauj Jums atteikties no Microsoft Office programmatūras izmantošanas. Esošos DAM šablonus varat atkārtoti atvērt un saglabāt jaunāko informāciju, kā arī veidot jaunus dokumentus izmantojot šablonus. Microsoft Office failus ir iespējams importēt uz DAM. Turklāt Jūs varat administratīvi regulēt, kam no personāla ir pieeja pacientu dokumentācijai. Kurš var tos apskatīt, veikt ierakstus, saglabāt. Ļaujiet, lai DAM turpmāk rūpējas par Jūsu pacientu dokumentu glabāšanu!

AB:Dent ir unikāls risinājums zobārstniecības klīnikām un individuālajām praksēm. Šī sistēma organizē un atvieglo iestāžu un speciālistu darbu. Zobārstam ir pieejama elektroniskā zobu karte, kurā viņš ērti var veikt visas atzīmes par pacienta stāvokli, pēc tam rediģējot informāciju pēc katras vizītes. Arī pēc vairākkārtējiem apmeklējumiem zobu karte ir pārskatāma, tajā ir ērti rīkoties, visa informācija viegli uztverama. Zobārstam vairs nav jānodarbojas ar krāsošanu un problēmu zīlēšanu, kad papīra zobu karte pēc pāris vizītēm ir kļuvusi grūti saprotama. Lietojiet AB:Dent un novērtējiet mūsdienu tehnoloģiskās iespējas, kas atvieglos Jūsu darbu ikdienā ar pacientiem!

Papildinām apdrošinātāju loku, ar kuriem sadarbojamies, noslēdzām līgumu un pieslēdzām savai sistēmai AAS „Baltijas Apdrošināšanas Nams”. Tas nozīmē, ka klientam nav jāiet ar čeku pie apdrošinātāja, maksājuma informācija starp iestādēm tiek nodota automātiski. Ērti un ātri gan iestādei, gan pacientam.

„Ārsta Biroja” komanda strādā, lai Jūs saņemtu pēc iespējas labāku, ērtāku sistēmu.

Mēs nemitīgi pilnveidojamies, lai Jums nebūtu jāpievēršas nekam citam, kā palīdzības sniegšanai pacientiem. Mēs strādājam Jums.

Vienmēr esam gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēt!

Rakstiet vai zvaniet mūsu klientu atbalsta dienestam Tālr. 67243124 vai e-pasts hd@meditec.lv