AB:Operāciju bloka funkcionalitāte

Apnicis haoss operāciju zāļu noslodzes grāmatā, gribat strādāt ar kolēģiem, kurus saprotat no pus vārda, bet bieži loģistika sabrūk? Apnicis savu darbu plānot tikai nedēļu uz priekšu? Mums ir risinājums, lai tā vairs nenotiktu! Pilnvērtīgākas elektroniskās informācijas aprites nodrošināšanai un ikdienas procesu atvieglošanai slimnīcās, piedāvājam jaunu funkcionālo modeli “Ārsta Birojā” – „Operāciju bloks”.

Izmantojot operāciju bloku, Jūs savu laiku plānojat ne tikai nedēļu uz priekšu. Skaidri redzat brīvās zāles laikus, pievienojat kolēģus, ar kuru palīdzību veiksiet manipulācijas. Aizmirstiet par operāciju pārklāšanos vai speciālās aparatūras trūkumu, jo kāds ir nesaprotami ierakstījis vai aizmirsis to izdarīt! Lai dzīvo 21. gadsimts arī operāciju zālēs.

Operāciju bloka funkcionalitāte:

Operāciju plānošana – aizpilda pieteikuma formu, piesaka materiālus, aprīkojumu un vēlamo personālu;

Operāciju pieteikšana – kad forma aizpildīta, atbildīgā persona to var apskatīt operāciju blokā.

Operācijas laika apstiprināšana operācijas blokā – atbildīgā persona ieliek konkrētā laikā, sistēma pārbauda, lai nekas nedublējas.

Operācijas gaitas atspoguļošana – anesteziologs vai māsu palīgi atzīmē operācijas statusus, cikos operācija sākās, cikos iedotas zāles.

Atskaites – var sekot līdz ārstu, zāļu noslodzei, veiktajām manipulācijām.

Ja gribat precīzi plānot savu un operāciju zāļu izmantošanas laiku, laicīgi pieteikt sev nepieciešamo aparatūru, samazināt administratīvo darbu un baudīt vēl citus labumus, Operāciju Bloks ir kā radīts Jums.

Sazināties ar mums un vienosimies par tikšanos!

Kontaktinformācija:

SIA “Meditec”
Tālr.: 67285256
Atbalsta dienests: 67243124
info@meditec.lv
www.meditec.lv
www.arstabirojs.lv
www.eveselibaspunkts.lv

CREDE EXPERTO – UZTICIES PIEREDZĒJUŠIEM